Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: root
ku: ڕەگ

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Year
ku: ساڵ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: The message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ ناردرا.

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Blue
ku: شین

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Account
ku: هەژمار

en: Or
ku: یان

en: Contribute
ku: بەشدار بە

en: Guarani
ku: گوارانی
