Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Tags
lv: Birkas

en: ERROR
lv: Kļūda

en: root
lv: sakne

en: Label
lv: Etiķete

en: 15 Minutes
lv: 15 minūtes

en: View
lv: Skatīt

en: name
lv: vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Year
lv: Gads

en: Host
lv: Serveris

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Amount
lv: Summa

en: email
lv: epasts

en: Payment
lv: Maksājums

en: Example
lv: Piemērs

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Color
lv: Krāsa

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Manual
lv: Manuāli

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: White
lv: Balts

en: Flexible
lv: Elastīga

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Blue
lv: Zils

en: Administrator
lv: Administrators

en: Context
lv: Konteksts

en: Account
lv: Konts

en: Or
lv: Vai

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS

en: host
lv: mājvieta

en: And
lv: Un

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: The @type %title has been deleted.
lv: @type %title tika dzēsts.
