Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: root
ml: റൂട്ട്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Color
ml: നിറം

en: Guarani
ml: ഗുജറാനി
