Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: ERROR
my: အမှား

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Color
my: အရောင်
