Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Year
ps: کال

en: Host
ps: کوربه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Color
ps: رنګ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Query
ps: پوښتنه

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Or
ps: او

en: And
ps: او
