Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: root
sk: koreň

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Year
sk: Rok

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Month
sk: Mesiac

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Example
sk: Príklad

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Color
sk: Farba

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Commerce
sk: Obchod

en: Manual
sk: Manuálne

en: Query
sk: Dotaz

en: The message has been sent.
sk: Správa bola odoslaná.

en: White
sk: Biela

en: Flexible
sk: Rozťahovací

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Debug
sk: Ladenie

en: Blue
sk: Modrá

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Context
sk: Kontext

en: Account
sk: Účet

en: Or
sk: Alebo

en: Contribute
sk: Prispieť

en: Member
sk: Člen

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: host
sk: hostiteľ

en: And
sk: A

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Guarani
sk: Guaraní

en: transactions
sk: transakcie

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
