Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Color
sr: Боја

en: Administrator
sr: Администратор

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
