Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Quantity
ta: அளவு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: ERROR
ta: பிழை

en: root
ta: மூலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Year
ta: வருடம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Color
ta: நிறம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Limit
ta: எல்லை

en: The message has been sent.
ta: தகவல் அனுப்பப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Blue
ta: நீலம்

en: Administrator
ta: நிர்வாகி

en: Context
ta: சூழல்

en: Account
ta: கணக்கு

en: Or
ta: அல்லது

en: Guarani
ta: குஜராணி

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
