Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Year
th: ปี

en: Host
th: โฮสต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Month
th: เดือน

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Color
th: สี

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Limit
th: จำกัด

en: Query
th: สอบถาม

en: The message has been sent.
th: ข้อความถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Euro
th: ยูโร

en: Context
th: บริบท

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Member
th: สมาชิก

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: host
th: โฮสต์

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
