OpenCulturas (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (74 entries)

en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Recent comments
pa: ਤਾਜ਼ਾ ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ

en: Who's new
pa: ਕੌਣ ਨਵਾਂ ਹੈ

en: Select language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ

en: Personal contact form
pa: ਨਿੱਜੀ ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ

en: Who's online
pa: ਕੌਣ ਆਨਲਾਈਨ ਹੈ
