OpenCulturas (1.2.2) - en to dz translation catalogue (115 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: edit user
dz: ལག་ལེན་པ་ཞུན་དག་འབད།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Published comments
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Who's new
dz: ག་གསརཔ་འདུག

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Select language
dz: སྐད་ཡིག་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Who's online
dz: ག་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་འདུག
