OpenCulturas (1.3.2) - en to nl translation catalogue (450 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: edit user
nl: Gebruiker bewerken

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Articles
nl: Artikelen

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: License
nl: Licentie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Legal
nl: Juridisch

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Additional Checkboxes
nl: Extra keuzevakjes

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Event
nl: Evenement

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Back to top
nl: Naar boven

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: A frequently asked question and its answer.
nl: Een veelgestelde vraag en zijn antwoord.

en: Question
nl: Vraag

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Url
nl: URL

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Location
nl: Locatie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Fields
nl: Velden

en: Gallery
nl: Album

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Table
nl: Tabel

en: Events
nl: Evenementen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Role
nl: Rol

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Profile
nl: Profiel

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Notifications
nl: Meldingen

en: By location
nl: Op basis van locatie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Share
nl: Delen

en: Show
nl: Weergeven

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: English
nl: Engels

en: Processor settings
nl: Verwerker-instellingen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Hybrid
nl: Hybride

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Server name
nl: Servernaam

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Style
nl: Stijl

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: My bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: User page
nl: Profielpagina

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Review
nl: Overzicht

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Translation
nl: Vertaling

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: Distance
nl: Afstand

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 Meerkeuzevragen

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Global
nl: Algemeen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Profiles
nl: Profielen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Columns
nl: Kolommen

en: German
nl: Duits

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Configure Block
nl: Blok configureren

en: Column
nl: Kolom

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: All nodes
nl: Alle nodes

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Member
nl: Lid

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Translate
nl: Vertalen

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Dates
nl: Datums

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Locations
nl: Locaties

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: My content
nl: Mijn inhoud

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Draft
nl: Concept

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Cancel changes
nl: Annuleer wijzigingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: No results
nl: Geen resultaten

en: All terms
nl: Alle termen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Profile image
nl: Profiel afbeelding

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Add event
nl: Gebeurtenis toevoegen

en: Magazine
nl: Tijdschrift

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Premiere
nl: Premium

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Artists
nl: Artiesten

en: Status code
nl: Statuscode

en: Block Region
nl: Blok-regio

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: 1 hour before
nl: 1 uur van tevoren

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Event types
nl: Evenementtypes

en: Location type
nl: Locatietype

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Rescheduled
nl: Opnieuw gepland

en: Load More
nl: Meer laden

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Log blocked form submissions
nl: Geblokkeerde formulierinzendingen loggen

en: Media type
nl: Mediatype

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Datasources
nl: Databronnen

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Default translation
nl: Standaardvertaling

en: Administration page
nl: Beheerpagina

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: Member of
nl: Lid van

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: With selection
nl: Met selectie

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Queue all items for reindexing
nl: Plaats alle items in de wachtrij voor herindexatie

en: Clear all indexed data
nl: Alle geïndexeerde data wissen

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Add an event
nl: Evenement toevoegen

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: Adding languages
nl: Talen toevoegen

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Functional
nl: Functioneel

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Processor order
nl: Volgorde verwerker

en: Protect all forms
nl: Alle formulieren beveiligen

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: Editing languages
nl: Talen bewerken

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
nl: <p>Deze pagina biedt de mogelijkheid om algemene talen toe te voegen aan de site.</p><p>Als de gewenste taal niet beschikbaar is kunt u een aangepaste taal toevoegen.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
nl: <p>Kies een taal uit de lijst, of kies 'Aangepaste taal...' aan het eind van de lijst.</p><p>Klik op de knop 'Taal toevoegen' als u een taal hebt gekozen.</p><p>Als u een aangepaste taal toevoegd, krijg u een extra formulier waar de naam, taalcode en leesinrichting van de taal kunt invullen.</p>

en: Continuing on
nl: Wordt vervolgd op

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
nl: <p> Deze pagina biedt de mogelijkheid om een taal te bewerken op uw site, inclusief aangepaste talen. </p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
nl: <p>U kunt de taalcode niet aanpassen op de site omdat deze gebruikt wordt door het systeem om de taal te identificeren.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
nl: <p>De naam van de taal wordt site-breed gebruikt voor alle gebruikers en wordt in het Engels weergegeven. Namen van ingebouwde talen kunnen vertaald worden met de Interface Translation-module en namen van zowel ingebouwde als aangepaste talen kunnen met de Configuration Translation-module vertaald worden.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
nl: <p>Kies of de schrijfrichting van de taal 'links naar rechts' of 'rechts naar links' is.</p><p>Merk op dat niet alle thema's 'rechts naar links' lay-outs ondersteunen dus test het thema bij het gebruik van 'rechts naar links".</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
nl: <p>De "Talen" pagina stelt u in staat talen toe te voegen, te wijzigen, te verwijderen of te rangschikken voor de site.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
nl: <p>Om meer talen aan de site toe te voegen, klikt u op de "Voeg talen toe" knop.</p><p>Toegevoegde talen worden in de talenlijst weergegeven en kunnen worden bewerkt of verwijderd.</p>

en: Reordering languages
nl: Talen herschikken

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
nl: <p>Gebruik de sleep-iconen naast de talen om de talen op uw site te rangschikken.</p><p>De volgorde die hier getoond wordt is de weergavevolgorde van talen op de site zoals in de taalkeuze blokken van de Interface Translation-module en de Content Translation-module.</p><p>Als u klaar bent met het rangschikken van de talen klikt u op "Instellingen opslaan" om de wijzigingen door te voeren.</p>

en: Set a language as default
nl: Een taal als standaard instellen

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
nl: <p>U kunt de standaardtaal van de site wijzigen door een van de geconfigureerde talen te kiezen als standaard. De site gebruikt de standaardtaal daar waar geen keuze is gemaakt voor een taal maar wel een taal verwacht wordt, bijvoorbeeld de taal van de weergegeven interface.</p>

en: Modifying languages
nl: Talen aanpassen

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
nl: <p>Bewerkingen zijn beschikbaar om talen te wijzigen of te verwijderen.</p><p>U kunt de naam en schrijfrichting van een taal wijzigen.</p><p>Verwijderde talen kunnen later weer toegevoegd worden. Een taal verwijderen zal ook alle interfacevertalingen verwijderen die bij deze taal horen, en inhoud in deze taal wordt "taal-neutraal" gezet. De standaardtaal van de site kan niet verwijderd kan worden.</p>

en: Choose the language you want to translate.
nl: Kies de taal die u wilt vertalen.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
nl: Geef het specifieke woord of zin op dat u wilt vertalen. U kunt ook alleen een deel van een woord opgeven.

en: Filter the search
nl: Zoekresultaten filteren

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
nl: U kunt zoeken op onvertaalde tekenreeksen als u iets wilt vertalen dat nog niet is vertaald. Als u een bestaande vertaling wilt aanpassen, dan kunt u ook alleen zoeken op vertaalde tekenreeksen.

en: Apply your search criteria
nl: De zoekcriteria toepassen

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
nl: Klik op de <em>Filter</em>-knop om de zoekcriteria toe te passen.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
nl: U kunt uw eigen vertaling in de tekstvelden van de rechter kolom schrijven. U kunt het beste proberen te achterhalen in welke context de tekst wordt gebruikt om de meest passende vertaling te geven.

en: Validate the translation
nl: De vertaling valideren

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
nl: Als u klaar bent met de vertaling klikt u op de knop <em>Vertalingen opslaan</em>. U moet de vertaling opslaan voordat u de pagina wisselt of een nieuwe zoekopdracht uitvoert.

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Honeypot Time Limit
nl: Tijdslimiet honeypot

en: Honeypot form-specific settings
nl: Honeypot formulierspecifieke instellingen

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Place Blocks
nl: Blokken plaatsen

en: Combine multiple fields together and search by them.
nl: Meerdere velden combineren en hier op zoeken.

en: Block Layout
nl: Blokindeling

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Talen toevoegen'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal toevoegen</li><li>Een aangepaste taal toevoegen</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Taal bewerken'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal bewerken</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
nl: <p>Nu u een beeld heeft van de "Talen" pagina kunt u verder gaan door:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Een taal toevoegen</a></li><li>Herschikken talen</li><li>Een taal aanpassen</li><li>Een taal verwijderen</li></ul></p>

en: This page allows you to translate the user interface or modify existing translations. If you have installed your site initially in English, you must first add another language on the <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Languages page</a>, in order to use this page.
nl: Deze pagina maakt het mogelijk om de gebruikersinterface te vertalen of bestaande vertalingen aan te passen. Als u de site in eerste instantie in het Engels heeft geïnstalleerd, dan moet u eerst een andere taal toevoegen op de  <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Talen pagina</a>, om deze pagina te kunnen gebruiken.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
nl: De vertalingen die u hier heeft gedaan worden gebruikt in de gebruikersinterface van de site. Als u ze op een andere site wilt gebruiken of met een externe vertaaleditor wilt aanpassen dan kunt u deze <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">exporteren</a> naar een .po-bestand en ze later weer <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importeren</a>.

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: A server error has occurred.
nl: Er is een serverfout opgetreden.

en: Crop type used by Focal point module.
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt door de Focal Point-module.

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.

en: Comments published
nl: Reacties gepubliceerd.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.

en: Comments unapproved
nl: Reacties afgekeurd

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aangepaste blokken beschikbaar.

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: The default hreflang sitemap type.
nl: Het standaard hreflang sitemaptype.

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen

en: Block Layout Page
nl: Pagina blokindeling

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page that can be displayed in regions (such as footer or sidebar) on your page.
nl: Blokken zijn stukken inhoud die weergegeven worden in een regio of gebied van de pagina (zoals de footer of zijbalk).

en: Any custom or contributed block can be added to a particular region by clicking on a button Place block. A new block can also be created by clicking on Place Block
nl: Elk aangepast of bijgedragen blok kan in een regio geplaatst worden door op de knop <em>Blok plaatsen</em> te klikken. Met dezelfde knop kan ook een nieuw blok gemaakt worden.

en: By Clicking on "Configure" you can go ahead and edit the contents of the block, deal with the visibility settings and even change the placement of where it is on your theme.
nl: Klik op 'Instellen' om de inhoud van een blok te bewerken, de zichtbaarheid in te stellen of de plaatsing in het thema te wijzigen.

en: Custom Block Library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: The block management screen also has an another tab on the top which is used to add Custom blocks. The name of the tab is "Custom block library". This tab ultimately provides a link to add custom blocks.
nl: Het scherm blokindeling heeft ook een tab bovenaan om aangepaste blokken toe te voegen genaamd 'Aangepaste blokken-bibliotheek'. Deze tab is een link om aangepaste blokken toe te voegen.

en: Wide (1090)
nl: Breed (1090)

en: Assign or change the region of a block by clicking here. A dropdown list with all the regions will appear. You can place one block in multiple regions.
nl: Klik hier om de regio van een blok toe te wijzen of te wijzigen. Een selectielijst met alle regio's wordt zichtbaar. U kan een blok in meerdere regio's plaatsen.
