OpenCulturas (1.3.8) - en to ka translation catalogue (128 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: edit user
ka: მომხმარებლის რედაქტირება

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Show
ka: ჩვენება

en: English
ka: ინგლისური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Published comments
ka: გამოქვეყნებული კომენტარები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: Global
ka: გლობალური

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: German
ka: გერმანული

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Dates
ka: თარიღები

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Select language
ka: ენის არჩევა
