OpenCulturas (all releases) - en to bo translation catalogue (199 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Published comments
bo: སྤེལ་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Personal contact form
bo: མི་སྒེར་ཀྱི་འབྲེལ་གཏུགས་རེའུ་མིག

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Unapproved comments
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲད་མེད་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: The name of the shortcut.
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་མིང་།

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Combine multiple fields together and search by them.
bo: གནས་ཁོངས་དུ་མ་མཉམ་དུ་སྦྲེལ་བ་དང་དེ་ལ་བསྟུན་ནས་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ།
