OpenCulturas (2.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (159 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Contact
jv: Kontak

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Fields
jv: Field

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Details
jv: Lengkapé

en: Widget
jv: Piranti

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Role
jv: Parāgā

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Profile
jv: Profil

en: Function
jv: Fungsi

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Show
jv: Kétoknā

en: English
jv: Basa Inggris

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Revision
jv: Perubahan

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Profiles
jv: Profil

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Not enabled
jv: Ora bisa

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Dates
jv: Tanggal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Select language
jv: Milih bāsā

en: Personal contact form
jv: Form kontak pribadi

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: The name of the shortcut.
jv: Jeneng sidhatan.

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
