OpenCulturas (2.1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (140 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: edit user
sl: uredi uporabnika

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Contact
sl: Kontakt

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Navigation
sl: Navigacija

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Function
sl: Funkcija

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Show
sl: Prikaži

en: English
sl: Angleščina

en: Member for
sl: Registriran

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Revision
sl: različice

en: comment
sl: komentiraj

en: by
sl: spisal %s

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Profiles
sl: profili

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Additional information
sl: Dodatne informacije

en: Translate
sl: Prevodi

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Dates
sl: Datumi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Select language
sl: Izberite jezik

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
