OpenCulturas (2.1.0-rc2) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Front page
rw: Ahabanza
