OpenCulturas (2.2.3) - en to mg translation catalogue (50 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Moderated content
mg: Lahatsoratra voamarina

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: English
mg: Anglisy

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: People
mg: Olona

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Select language
mg: Misafidiana teny

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
