OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Location
kk: Орналасуы

en: Online
kk: Онлайн
