OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: Title
nn: Tittel

en: Closed
nn: Stengt

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Online
nn: Tilkopla

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
