OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Focus
ug: ڧوكۇس

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
