OpenCulturas (2.3.0) - en to mk translation catalogue (26 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Export
mk: Изнесување

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: comment
mk: коментар

en: Blocks
mk: Блокови

en: Edit comment
mk: Уредување коментар

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: - All -
mk: - Сите -
