OpenCulturas (2.4.1) - en to ku translation catalogue (112 entries)

en: Focus
ku: جەختکردن

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Article
ku: وتار

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Question
ku: پرسیار

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Operation
ku: کردار

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Austria
ku: نەمسا

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: Information
ku: زانیاری

en: Language switcher
ku: بگۆڕی زمان

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: German
ku: ئەلمانی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە

en: Personal contact form
ku: فۆرمی پەیوندیی تایبەتی

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: The name of the shortcut.
ku: ناوی قەدبڕ.

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی
