OpenCulturas (2.4.1) - en to my translation catalogue (82 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: North
my: မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: South
my: တောင်

en: West
my: အနောက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
