OpenCulturas (2.4.3) - en to lt translation catalogue (329 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: edit user
lt: redaguoti narį

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: License
lt: Licenzija

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: default
lt: įprasta

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: North
lt: Šiaurės

en: East
lt: Rytų

en: South
lt: Pietų

en: West
lt: Vakarų

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Terms & Conditions
lt: Terminai ir Sąlygos

en: Additional Checkboxes
lt: Papildomi pasirenkami langeliai

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Question
lt: Klausimas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Area
lt: Plotas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Members
lt: Nariai

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: Online
lt: Įjungta

en: Last
lt: Paskutinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Latest
lt: Data

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Tracker
lt: Seklys

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Germany
lt: Vokietija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Austria
lt: Austrija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Show
lt: Rodyti

en: English
lt: Anglų

en: Add to calendar
lt: Pridėti prie kalendoriaus

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Accepted
lt: Priimti

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: First
lt: Pirmas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Caption
lt: Antraštė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Style
lt: Stilius

en: Revision
lt: Versija

en: on
lt: -

en: Changed
lt: Pakeista

en: comment
lt: komentaras

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Global
lt: Globalus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Addresses
lt: Adresai

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Radius
lt: Spindulys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Column
lt: Stulpelis

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Translate
lt: Versti

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Dates
lt: Datos

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Special
lt: Specialusis

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: User interface translation
lt: Vartotojo sąsajos vertimas

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: Side by side
lt: Šalia

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
