OpenCulturas (all releases) - en to bg translation catalogue (160 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: North
bg: Север

en: East
bg: Изток

en: South
bg: Юг

en: West
bg: Запад

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: category
bg: категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Filename
bg: Име на файла

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: no
bg: не

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Details
bg: Детайли

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Table
bg: Таблица

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: Online
bg: Онлайн

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Profile
bg: Профил

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: Tracker
bg: Тракер

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: Show
bg: Покажи

en: English
bg: Английски

en: Add to calendar
bg: Добави към календара

en: Front page
bg: Начална страница

en: Accepted
bg: Приети

en: Languages
bg: Езици

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Revision
bg: Редакция

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове

en: years
bg: години

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Language code
bg: Код на език

en: Profiles
bg: Профили

en: Addresses
bg: Адреси

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: German
bg: Немски

en: Account
bg: Акаунт

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Translate
bg: Преведи

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Language name
bg: Име на език

en: Select language
bg: Избери език

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]

en: Changed date
bg: Дата на промяна
