OpenCulturas (all releases) - en to lv translation catalogue (326 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: edit user
lv: labot lietotāju

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Articles
lv: Raksti

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: License
lv: Licenze

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: default
lv: noklusējums

en: North
lv: Ziemeļi

en: East
lv: Austrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: West
lv: Rietumi

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: category
lv: kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Components
lv: Komponentes

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Area
lv: Apgabals

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Fields
lv: Lauki

en: Gallery
lv: Galerija

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Widget
lv: Logrīks

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Users
lv: Lietotāji

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Last
lv: Pēdējā

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Operation
lv: Operācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Function
lv: Funkcija

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Germany
lv: Vācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Austria
lv: Austrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Show
lv: Rādīt

en: English
lv: Angļu

en: Token
lv: Marķieris

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: First
lv: Pirmā

en: Map
lv: Karte

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Caption
lv: Paraksts

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Style
lv: Stils

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Revision
lv: Revīzija

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Changed
lv: Labots

en: My bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Document
lv: Dokuments

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Information
lv: Informācija

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: years
lv: gadi

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Profiles
lv: Profili

en: Administrator
lv: Administrators

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Addresses
lv: Adreses

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: German
lv: Vācu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Account
lv: Konts

en: Any
lv: Jebkurš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Configure Block
lv: Konfigurēt Bloku

en: Column
lv: Kolonna

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Accessibility features
lv: Pieejamības funkcijas

en: Translate
lv: Tulkot

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Dates
lv: Datumi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: All terms
lv: Visi termini

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Profile image
lv: Profila attēls

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Profile picture
lv: Profila attēls

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: User interface translation
lv: Lietotāja saskarnes tulkošana

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

en: Place Blocks
lv: Ievietot Blokus
