OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Author
es: Autor

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Behavior settings
es: Ajustes de comportamiento

en: The time that the Paragraph was created.
es: La hora en que se creó el Paragraph.

en: The behavior plugin settings
es: La configuración del plugin de comportamiento
