OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Behavior settings
hu: Viselkedés beállításai

en: The time that the Paragraph was created.
hu: Az időpont, mikor a bekezdést létrehozták.

en: The behavior plugin settings
hu: A viselkedés beépülő beállításai
