OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Behavior settings
nl: Gedraginstellingen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The time that the Paragraph was created.
nl: Tijdstip waarop de paragraaf is aangemaakt.

en: The behavior plugin settings
nl: Instellingen voor gedrag-plugin
