OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Authored on
ru: Создан в

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Behavior settings
ru: Настройки поведения

en: Main image
ru: Главное изображение

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: The time that the Paragraph was created.
ru: Время создания параграфа.
