OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Authored on
sv: Författad

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Behavior settings
sv: Beteendeinställningar

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
