OpenCulturas (2.6.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Authored on
uk: Створено

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Behavior settings
uk: Налаштування поведінки

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: The time that the Paragraph was created.
uk: Час створення абзацу.

en: The behavior plugin settings
uk: Налаштування плагіна поведінки
