OpenFed (11.0.0) - en to lv translation catalogue (122 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: weight
lv: svars

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Continue
lv: Turpināt

en: Files
lv: Faili

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: N/A
lv: N/P

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Range
lv: Diapazons

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: timezone
lv: laika josla

en: Entity
lv: Entītija

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: empty
lv: tukšs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Uses
lv: Lieto

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Long text
lv: Garš teksts

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
