OpenFed (11.0.3) - en to gu translation catalogue (41 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: weight
gu: ક્રમ

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
