OpenFed (11.0.5) - en to jv translation catalogue (52 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Display
jv: Tampilan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Menus
jv: Menu

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Add format
jv: Tambah format

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Long text
jv: Teks dawa

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas dadi biji wilangan bulat.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
