OpenFed (11.0.5) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: weight
si: බර

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

[ctx: datetime]
en: Year
si: වසර

[ctx: datetime]
en: Month
si: මාසය

[ctx: datetime]
en: Day
si: දවස

[ctx: datetime]
en: Hour
si: පැය

[ctx: datetime]
en: Minute
si: මිනිත්තුව

[ctx: datetime]
en: Second
si: තත්පරය
