OpenFed (11.0.6) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
