OpenFed (11.0.7) - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Time
my: အချိန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ

en: timezone
my: ဒေသန္တာရစံတော်ချိန်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

[ctx: datetime]
en: Year
my: နှစ်

[ctx: datetime]
en: Month
my: လ

[ctx: datetime]
en: Day
my: နေ့

[ctx: datetime]
en: Hour
my: နာရီ

[ctx: datetime]
en: Minute
my: မိနစ်

[ctx: datetime]
en: Second
my: စက္ကန့်

[ctx: datetime]
en: Negative sign (-)
my: အနှုတ် သင်္ကေတ (-)

[ctx: datetime]
en: Hide
my: ဖုံးကွယ်ပါ။
