OpenFed (11.2.0) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: weight
or: ଓଜନ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
