OpenFed (12.2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະບັນທຶກລະຫັດຂອງເອກະສານເປັນຄ່າເລກເຕັມ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
