OpenFed (12.5.2) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: value
km: តម្លៃ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Continue
km: បន្ត

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Uses
km: ប្រើ

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Workflow settings
km: ការ​កំណត់​លំហូរ​ការងារ

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Add format
km: បន្ថែម​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​សម្គាល់​របស់​ឯកសារ​ជា​តម្លៃ​ចំនួន​គត់​ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
