OpenFed (13.6.0) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Menus
mk: Менија

en: empty
mk: празно

en: Date and time
mk: Датум и време

[ctx: datetime]
en: Year
mk: Година

[ctx: datetime]
en: Month
mk: Месец

[ctx: datetime]
en: Day
mk: Ден

[ctx: datetime]
en: Hour
mk: Час

[ctx: datetime]
en: Minute
mk: Минута

[ctx: datetime]
en: Second
mk: Секунда
