OpenFed (13.6.3) - en to ms translation catalogue (42 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: value
ms: nilai

en: Content
ms: Kandungan

en: Date
ms: Tarikh

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Time
ms: Masa

en: Display
ms: Paparan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Continue
ms: Teruskan

en: Separator
ms: Pemisah

en: Year
ms: Tahun

en: Header
ms: Pengepala

en: Inline
ms: Dalam baris

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Roles
ms: Peranan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Other
ms: Lain-lain

en: Object
ms: Objek

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: Menus
ms: Menu

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Uses
ms: Penggunaan

en: The file could not be uploaded.
ms: Fail tidak dapat dimuat naik.

en: Workflow settings
ms: Seting aliran kerja

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Add format
ms: Tambah format

en: %name must be a positive integer.
ms: %name mesti dalam bentuk integer positif.

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Long text
ms: Teks panjang

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ms: Medan ini menyimpan ID fail dalam bentuk nilai integer.

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
