OpenFed (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Language
is: Mál

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: Year
is: Ár

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Other
is: Annað

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Menus
is: Valmyndir

en: Publish
is: Gev út

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Workflow settings
is: Workflow setingar

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: Date and time
is: Dagfesting og tíð

en: Long text
is: Langur tekstur
