OpenFed (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: weight
bg: Тегло

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Display
bg: Дисплей

en: Notes
bg: Бележки

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: Year
bg: Година

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Other
bg: Други

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: year
bg: година

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Workflow settings
bg: Workflow настройки

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Long text
bg: Текстова област
