OpenFed (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (105 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: weight
be: вага

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Time
be: Час

en: Filename
be: Назва файла

en: Display
be: Паказ

en: Notes
be: Заўвагі

en: format
be: фармат

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: N/A
be: Не даступна

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: hour
be: гадзіна

en: timezone
be: часавы пояс

en: Time zone handling
be: Апрацоўка часавога поясу

en: Entity
be: Сутнасць

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: @min and @max
be: @min і @max

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Form
be: Форма

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: IP address
be: IP адрас

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Draft
be: Чарнавік

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Date and time
be: Дата і час

en: Add format
be: Дадаць фармат

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Long text
be: Поўны тэкст

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

[ctx: datetime]
en: Year
be: Год
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Month
be: Месяц
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Day
be: Дзень
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Hour
be: Гадзіна 
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Minute
be: Хвіліна
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Second
be: Секунда
    у кантэксце: дата/час

en: Select the date attributes to collect and store.
be: Выберыце дату атрыбутаў для збору і захавання.

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Create New Draft
be: Стварыць новы чарнавік
