OpenFed (8.x-1.4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
