OpenFed (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (63 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: weight
ne: वजन

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Menus
ne: मेनु

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Bundle
ne: पोका

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

[ctx: datetime]
en: Year
ne: वर्ष

[ctx: datetime]
en: Month
ne: महिना

[ctx: datetime]
en: Day
ne: दिन

[ctx: datetime]
en: Hour
ne: घण्टा

[ctx: datetime]
en: Minute
ne: मिनेट

[ctx: datetime]
en: Second
ne: सेकेण्ड

[ctx: datetime]
en: Timezone
ne: समयक्षेत्र

[ctx: datetime]
en: Hide
ne: गुप्त राखनुहोस

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
