OpenFed (8.x-10.10) - en to lt translation catalogue (107 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: weight
lt: svoris

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Files
lt: Failai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Range
lt: Diapazonas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Entity
lt: Esybė

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Menus
lt: Meniu

en: Used in
lt: Naudojama

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Uses
lt: Naudoja

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Date only
lt: Tik data

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
